13 januari 2018

Livescore

Tijdens het toernooi worden alle wedstrijdstatistieken live bijgehouden. Op deze pagina kunt u terecht voor de real-time wedstrijdinformatie en statistieken. Zo kunt u de teams ook van afstand op de voet volgen!

Klik hier om direct naar de huidige wedstrijd te gaan.

Zaterdag 12 januari 2019
09:00 – 09:16
Poule A
Regioteam
0 – 3
AZ Alkmaar

10′
Jason Sharma
 
13′
Yoel Van der Ban
 
15′
Jesper Zwart
 

09:17 – 09:33
Poule A
Chelsea FC
2 – 3
Feyenoord

5′
Avery Appiah
 
6′
Avery Appiah
 
6′
Ilaijh De Ruijter
 
13′
Chinonso Chibueze
 
15′
Chinonso Chibueze
 

09:34 – 09:50
Poule A
Fortaleza EC
1 – 2
FC Bayern Munchen

6′
Victor Knecht
 
9′
Victor Knecht
 
14′
Ruan Batista
 

09:51 – 10:07
Poule A
Feyenoord
5 – 1
Regioteam

2′
Avery Appiah
 
4′
I. Da Silva Mendes
 
5′
Tyron Mensah
 
7′
Tyron Mensah
 
10′
Zino Sneijer
 
16′
Thijs Boskamp
 

10:08 – 10:24
Poule A
AZ Alkmaar
3 – 4
Fortaleza EC

1′
J. Silva
 
4′
J. Silva
 
7′
D. Van der Klaauw
 
8′
Jason Sharma
 
9′
Michel Cavalcante
 
14′
O. Araujo
 
15′
Yoel Van der Ban
 
15′
Arthur Martins
 
16′
Michel Cavalcante
 

10:25 – 10:41
Poule A
FC Bayern Munchen
1 – 5
Chelsea FC

3′
Robert Ramsak
 
5′
Chinonso Chibueze
 
6′
Tyrique George
 
7′
Brook Myers
 
10′
Kamarni Ryan
 
12′
Michael Golding
 

10:50 – 11:06
Poule A
Regioteam
0 – 4
Fortaleza EC

5′
L. Walraven
 
8′
J. Silva
 
14′
O. Araujo
 
16′
Lucas Fernandes
 

11:07 – 11:23
Poule A
FC Bayern Munchen
3 – 0
Feyenoord

3′
Louis Richter
 
9′
Paul Ole Scholl
 
11′
Tim Hannemann
 
16′
Furkan Ulutas
 

11:24 – 11:40
Poule A
Chelsea FC
2 – 2
AZ Alkmaar

6′
Yoel Van der Ban
 
8′
Chinonso Chibueze
 
9′
H. Murray-Campbell
 
15′
H. Murray-Campbell
 
15′
Jason Sharma
 

11:41 – 11:57
Poule A
Regioteam
1 – 2
FC Bayern Munchen

6′
Louis Richter
 
8′
J. Van der Giessen
 
13′
Maximilian Hennig
 

11:58 – 12:14
Poule A
Fortaleza EC
3 – 3
Chelsea FC

3′
Ruan Batista
 
5′
Chinonso Chibueze
 
10′
Michael Golding
 
12′
L. Walraven
 
12′
Michael Golding
 
13′
Ruan Batista
 
14′
Ruan Batista
 
16′
Chinonso Chibueze
 

12:15 – 12:31
Poule A
Feyenoord
1 – 2
AZ Alkmaar

6′
Furkan Ulutas
 
10′
D. Van der Klaauw
 
16′
Jason Sharma
 
16′
Jeen Haanstra
 
16′
Furkan Ulutas
 

13:00 – 13:16
Poule B
FC Groningen
2 – 3
KRC Genk

4′
David Schut
 
6′
David Schut
 
6′
Josue Kongolo
 
10′
G. Nkeng Metouké
 
16′
Olivier Janezic
 

13:17 – 13:33
Poule B
PSV Eindhoven
2 – 5
AFC Ajax

2′
D. O’Neil
 
6′
D. O’Neil
 
10′
Joey De Ruijter
 
11′
Robin Van Duiven
 
12′
D. O’Neil
 
14′
Robin Van Duiven
 
14′
Luc Van der Graaf
 

13:34 – 13:50
Poule B
FC Schalke 04
4 – 3
Manchester City

1′
Assan Ouedraogo
 
3′
Daniel Batty
 
4′
Herbie James
 
6′
Gabriel Sadlek
 
8′
G. Garside Kelly
 
14′
M. Henderson-Hall
 
15′
Adam Bajraktarevic
 
16′
Cankoray Mutlu
 

13:51 – 14:07
Poule B
AFC Ajax
2 – 3
FC Groningen

2′
Clayton Bonevacia
 
3′
D. O’Neil
 
5′
Ewout Moester
 
10′
David Schut
 
15′
Jari Kolthof
 

14:08 – 14:24
Poule B
KRC Genk
6 – 0
FC Schalke 04

2′
Kenan Haroun
 
3′
T. Anubodem
 
6′
Saber Gharafi
 
7′
Saber Gharafi
 
9′
Arda Kalemkus
 
11′
Arda Kalemkus
 
14′
Soufian Hasouane
 

14:25 – 14:41
Poule B
Manchester City
2 – 4
PSV Eindhoven

5′
Wessel Kuhn
 
8′
G. Garside Kelly
 
9′
Eus Waayers
 
13′
Zaid El Bakkali
 
13′
Eus Waayers
 
15′
B. Van den Boogaard
 
15′
Herbie James
 
16′
Zaid El Bakkali
 

14:50 – 15:06
Poule B
FC Groningen
1 – 2
FC Schalke 04

5′
Cankoray Mutlu
 
6′
Cankoray Mutlu
 
10′
Mark Hoekstra
 
12′
Berkay Karaca
 

15:07 – 15:23
Poule B
Manchester City
1 – 10
AFC Ajax

1′
D. O’Neil
 
3′
Don-Angelo Konadu
 
3′
Giandro Sambo
 
4′
Ewout Moester
 
10′
Santiago Grootfaam
 
10′
Roman Egan Riley
 
13′
Don-Angelo Konadu
 
14′
Santiago Grootfaam
 
15′
Joey De Ruijter
 
15′
Santiago Grootfaam
 
16′
D. O’Neil
 

15:24 – 15:40
Poule B
PSV Eindhoven
3 – 3
KRC Genk

3′
Kenan Haroun
 
6′
Saber Gharafi
 
10′
Eus Waayers
 
12′
Raf Van de Riet
 
13′
Eus Waayers
 
15′
Mamadi Diawara
 

15:41 – 15:57
Poule B
FC Groningen
9 – 3
Manchester City

1′
Mark Hoekstra
 
1′
Herbie James
 
3′
David Schut
 
5′
Herbie James
 
9′
Roy Leicester
 
11′
Y. Holder
 
11′
Sven Bouland
 
12′
Ivan Laarman
 
14′
Sven Bouland
 
15′
Y. Holder
 
16′
Isaac Okeregha
 
16′
Y. Holder
 

15:58 – 16:14
Poule B
FC Schalke 04
4 – 4
PSV Eindhoven

2′
Gabriel Sadlek
 
9′
Raf Van de Riet
 
9′
Gabriel Sadlek
 
10′
B. Van den Boogaard
 
11′
Marvin Nunnendorf
 
14′
Nicolas Verkooijen
 
15′
Berkay Karaca
 
15′
Berkay Karaca
 
16′
Lutz Breuers
 
16′
Raf Van de Riet
 

16:15 – 16:31
Poule B
AFC Ajax
2 – 0
KRC Genk

4′
D. O’Neil
 
12′
Saber Gharafi
 
13′
Don-Angelo Konadu
 
13′
Mex Winters
 

Zondag 13 januari 2019
09:00 – 09:16
Poule A
Chelsea FC
1 – 2
Regioteam

3′
Chinonso Chibueze
 
15′
Thijs Boskamp
 
16′
Shaimo Hooi
 

09:17 – 09:33
Poule B
PSV Eindhoven
3 – 3
FC Groningen

4′
Eus Waayers
 
8′
Roy Leicester
 
11′
Domaro Deenen
 
12′
Raf Van de Riet
 
15′
Raf Van de Riet
 
15′
B. Van den Boogaard
 
16′
Y. Holder
 

09:34 – 09:50
Poule A
AZ Alkmaar
0 – 4
FC Bayern Munchen

1′
Louis Richter
 
3′
Pascal Metzelaar
 
10′
Adin Licina
 
15′
Robert Ramsak
 
16′
Maximilian Hennig
 

09:51 – 10:07
Poule B
KRC Genk
8 – 1
Manchester City

2′
Kenan Haroun
 
4′
Kenan Haroun
 
5′
Arda Kalemkus
 
6′
Lucas Mbamba
 
9′
Roman Egan Riley
 
9′
G. Nkeng Metouké
 
12′
Arda Kalemkus
 
13′
Mamadi Diawara
 
14′
Mamadi Diawara
 

10:08 – 10:24
Poule A
Fortaleza EC
1 – 1
Feyenoord

6′
J. Silva
 
11′
Furkan Ulutas
 

10:25 – 10:41
Poule B
FC Schalke 04
0 – 4
AFC Ajax

7′
Don-Angelo Konadu
 
8′
Luc Van der Graaf
 
9′
Joey De Ruijter
 
12′
Don-Angelo Konadu
 
13′
Santiago Grootfaam
 
16′
Giandro Sambo
 

10:50 – 11:06
Kwart finale 1
Fortaleza EC
1 – 1
FC Groningen (*)

4′
Roy Leicester
 
6′
O. Araujo
 
15′
Y. Holder
 
 
Y. Holder
 
 
Ruan Batista
 
 
Mark Hoekstra
 
 
O. Araujo
 
 
Sven Bouland
 
 
J. Silva
 
 
Clayton Bonevacia
 
 
L. Walraven
 
 
Finn Van Dijk
 
 
Pedro Ytalo
 

11:07 – 11:23
Kwart finale 2
KRC Genk
3 – 2
Feyenoord

6′
Josue Kongolo
 
7′
Josue Kongolo
 
8′
Zino Sneijer
 
10′
Josue Kongolo
 
11′
Brooklyn Minnaar
 

11:24 – 11:40
Kwart finale 3
(*) FC Bayern Munchen
3 – 3
FC Schalke 04

2′
Maximilian Hennig
 
3′
Gabriel Sadlek
 
4′
Robert Ramsak
 
5′
Louis Richter
 
5′
Berkay Karaca
 
11′
Marvin Nunnendorf
 
12′
Marvin Nunnendorf
 
13′
Max Mergner
 
16′
Gabriel Sadlek
 
 
Assan Ouedraogo
 
 
Adin Licina
 
 
Gabriel Sadlek
 
 
Louis Richter
 
 
T. Anubodem
 
 
Jannis Bärtl
 
 
Berkay Karaca
 
 
Mudaser Sadat
 

11:41 – 11:57
Kwart finale 4
AFC Ajax
4 – 1
AZ Alkmaar

7′
Luc Van der Graaf
 
9′
Ryan Van de Pavert
 
11′
Ewout Moester
 
15′
D. Van der Klaauw
 
16′
Ewout Moester
 

11:58 – 12:14
Troost 1
Regioteam
6 – 1
Manchester City

4′
Roman Egan Riley
 
5′
Shaimo Hooi
 
7′
Shaimo Hooi
 
7′
Shaimo Hooi
 
7′
Jurgen Läkamp
 
8′
Roan Smit
 
11′
Thijs Boskamp
 
16′
Roan Smit
 

12:15 – 12:31
Troost 2
PSV Eindhoven
1 – 5
Chelsea FC

3′
Thijs Jansen
 
3′
Tyrique George
 
4′
Kamarni Ryan
 
5′
Michael Golding
 
7′
Kamarni Ryan
 
8′
Wessel Kuhn
 
10′
Chinonso Chibueze
 
15′
Thijs Jansen
 

12:32 – 12:48
Plaats 5-6-7-8 a
Fortaleza EC
6 – 3
FC Schalke 04

1′
L. Walraven
 
1′
L. Walraven
 
2′
Cankoray Mutlu
 
4′
J. Silva
 
5′
Assan Ouedraogo
 
6′
T. Anubodem
 
7′
L. Walraven
 
8′
Ruan Batista
 
11′
Pedro Ytalo
 

12:49 – 13:05
Plaats 5-6-7-8 b
Feyenoord
1 – 3
AZ Alkmaar

4′
Julian Oerip
 
8′
Eigen doelpunt
 
10′
Melle Roede
 
11′
I. Da Silva Mendes
 

13:14 – 13:36
Halve finale 1
(*) FC Groningen
1 – 1
AFC Ajax

11′
Jari Kolthof
 
12′
Jari Kolthof
 
20′
Don-Angelo Konadu
 
20′
Y. Holder
 
 
Don-Angelo Konadu
 
 
Jari Kolthof
 
 
Ewout Moester
 
 
Sven Bouland
 
 
D. O’Neil
 
 
Clayton Bonevacia
 
 
Luc Van der Graaf
 
 
Mark Hoekstra
 
 
Tommy Setford
 

13:37 – 13:57
Halve finale 2
KRC Genk
1 – 3
FC Bayern Munchen

4′
Adin Licina
 
10′
Robert Ramsak
 
15′
Arda Kalemkus
 
17′
Paul Ole Scholl
 
18′
Josue Kongolo
 

13:58 – 14:14
Plaats 7-8
(*) FC Schalke 04
2 – 2
Feyenoord

5′
Marvin Nunnendorf
 
8′
T. Anubodem
 
9′
I. Da Silva Mendes
 
12′
Furkan Ulutas
 
15′
Zino Sneijer
 
15′
Cankoray Mutlu
 
 
Zino Sneijer
 
 
Assan Ouedraogo
 
 
Furkan Ulutas
 
 
Gabriel Sadlek
 
 
Ilaijh De Ruijter
 
 
Marvin Nunnendorf
 
 
Avery Appiah
 
 
T. Anubodem
 
 
Boaz Kroll
 
 
Lutz Breuers
 

14:15 – 14:31
Plaats 5-6
Fortaleza EC
1 – 2
AZ Alkmaar

6′
Jeroen Bromet
 
8′
O. Araujo
 
14′
Rafie Benzine
 

14:32 – 14:52
Plaats 3-4
AFC Ajax
2 – 4
KRC Genk

6′
Josue Kongolo
 
9′
Giandro Sambo
 
10′
Ewout Moester
 
13′
Mamadi Diawara
 
14′
Mamadi Diawara
 
17′
Saber Gharafi
 
19′
Ewout Moester
 

15:10 – 15:34
Plaats 1-2
FC Groningen
2 – 3
FC Bayern Munchen

2′
Adin Licina
 
2′
Mark Hoekstra
 
9′
Victor Knecht
 
10′
Jannik Joas
 
11′
Mudaser Sadat
 
18′
Y. Holder
 
19′
Victor Knecht