2 december 2016

Livescore & statistieken

Tijdens het toernooi worden alle statistieken live bijgehouden! Op deze pagina kunt u terecht voor de real-time wedstrijdinformatie en statistieken.

ecd16_wedstrijdtafel

 
Zaterdag 12 januari 2019
 
09:00 – 09:16
Poule A
Regioteam 0 – 3 AZ Alkmaar
 
10′ Jason Sharma  
13′ Yoel Van der Ban  
15′ Jesper Zwart  
09:17 – 09:33
Poule A
Chelsea FC 2 – 3 Feyenoord
 
5′ Avery Appiah  
6′ Avery Appiah  
6′ Ilaijh De Ruijter  
13′ Chinonso Chibueze  
15′ Chinonso Chibueze  
09:34 – 09:50
Poule A
Fortaleza EC 1 – 2 FC Bayern Munchen
 
6′ Victor Knecht  
9′ Victor Knecht  
14′ Ruan Batista  
09:51 – 10:07
Poule A
Feyenoord 5 – 1 Regioteam
 
2′ Avery Appiah  
4′ I. Da Silva Mendes  
5′ Tyron Mensah  
7′ Tyron Mensah  
10′ Zino Sneijer  
16′ Thijs Boskamp  
10:08 – 10:24
Poule A
AZ Alkmaar 3 – 4 Fortaleza EC
 
1′ J. Silva  
4′ J. Silva  
7′ D. Van der Klaauw  
8′ Jason Sharma  
9′ Michel Cavalcante  
14′ O. Araujo  
15′ Yoel Van der Ban  
15′ Arthur Martins  
16′ Michel Cavalcante  
10:25 – 10:41
Poule A
FC Bayern Munchen 1 – 5 Chelsea FC
 
3′ Robert Ramsak  
5′ Chinonso Chibueze  
6′ Tyrique George  
7′ Brook Myers  
10′ Kamarni Ryan  
12′ Michael Golding  
10:50 – 11:06
Poule A
Regioteam 0 – 4 Fortaleza EC
 
5′ L. Walraven  
8′ J. Silva  
14′ O. Araujo  
16′ Lucas Fernandes  
11:07 – 11:23
Poule A
FC Bayern Munchen 3 – 0 Feyenoord
 
3′ Louis Richter  
9′ Paul Ole Scholl  
11′ Tim Hannemann  
16′ Furkan Ulutas  
11:24 – 11:40
Poule A
Chelsea FC 2 – 2 AZ Alkmaar
 
6′ Yoel Van der Ban  
8′ Chinonso Chibueze  
9′ H. Murray-Campbell  
15′ H. Murray-Campbell  
15′ Jason Sharma  
11:41 – 11:57
Poule A
Regioteam 1 – 2 FC Bayern Munchen
 
6′ Louis Richter  
8′ J. Van der Giessen  
13′ Maximilian Hennig  
11:58 – 12:14
Poule A
Fortaleza EC 3 – 3 Chelsea FC
 
3′ Ruan Batista  
5′ Chinonso Chibueze  
10′ Michael Golding  
12′ L. Walraven  
12′ Michael Golding  
13′ Ruan Batista  
14′ Ruan Batista  
16′ Chinonso Chibueze  
12:15 – 12:31
Poule A
Feyenoord 1 – 2 AZ Alkmaar
 
6′ Furkan Ulutas  
10′ D. Van der Klaauw  
16′ Jason Sharma  
16′ Jeen Haanstra  
16′ Furkan Ulutas  
13:00 – 13:16
Poule B
FC Groningen 2 – 3 KRC Genk
 
4′ David Schut  
6′ David Schut  
6′ Josue Kongolo  
10′ G. Nkeng Metouké  
16′ Olivier Janezic  
13:17 – 13:33
Poule B
PSV Eindhoven 2 – 5 AFC Ajax
 
2′ D. O’Neil  
6′ D. O’Neil  
10′ Joey De Ruijter  
11′ Robin Van Duiven  
12′ D. O’Neil  
14′ Robin Van Duiven  
14′ Luc Van der Graaf  
13:34 – 13:50
Poule B
FC Schalke 04 4 – 3 Manchester City
 
1′ Assan Ouedraogo  
3′ Daniel Batty  
4′ Herbie James  
6′ Gabriel Sadlek  
8′ G. Garside Kelly  
14′ M. Henderson-Hall  
15′ Adam Bajraktarevic  
16′ Cankoray Mutlu  
13:51 – 14:07
Poule B
AFC Ajax 2 – 3 FC Groningen
 
2′ Clayton Bonevacia  
3′ D. O’Neil  
5′ Ewout Moester  
10′ David Schut  
15′ Jari Kolthof  
14:08 – 14:24
Poule B
KRC Genk 6 – 0 FC Schalke 04
 
2′ Kenan Haroun  
3′ T. Anubodem  
6′ Saber Gharafi  
7′ Saber Gharafi  
9′ Arda Kalemkus  
11′ Arda Kalemkus  
14′ Soufian Hasouane  
14:25 – 14:41
Poule B
Manchester City 2 – 4 PSV Eindhoven
 
5′ Wessel Kuhn  
8′ G. Garside Kelly  
9′ Eus Waayers  
13′ Zaid El Bakkali  
13′ Eus Waayers  
15′ B. Van den Boogaard  
15′ Herbie James  
16′ Zaid El Bakkali  
14:50 – 15:06
Poule B
FC Groningen 1 – 2 FC Schalke 04
 
5′ Cankoray Mutlu  
6′ Cankoray Mutlu  
10′ Mark Hoekstra  
12′ Berkay Karaca  
15:07 – 15:23
Poule B
Manchester City 1 – 10 AFC Ajax
 
1′ D. O’Neil  
3′ Don-Angelo Konadu  
3′ Giandro Sambo  
4′ Ewout Moester  
10′ Santiago Grootfaam  
10′ Roman Egan Riley  
13′ Don-Angelo Konadu  
14′ Santiago Grootfaam  
15′ Joey De Ruijter  
15′ Santiago Grootfaam  
16′ D. O’Neil  
15:24 – 15:40
Poule B
PSV Eindhoven 3 – 3 KRC Genk
 
3′ Kenan Haroun  
6′ Saber Gharafi  
10′ Eus Waayers  
12′ Raf Van de Riet  
13′ Eus Waayers  
15′ Mamadi Diawara  
15:41 – 15:57
Poule B
FC Groningen 9 – 3 Manchester City
 
1′ Mark Hoekstra  
1′ Herbie James  
3′ David Schut  
5′ Herbie James  
9′ Roy Leicester  
11′ Y. Holder  
11′ Sven Bouland  
12′ Ivan Laarman  
14′ Sven Bouland  
15′ Y. Holder  
16′ Isaac Okeregha  
16′ Y. Holder  
15:58 – 16:14
Poule B
FC Schalke 04 4 – 4 PSV Eindhoven
 
2′ Gabriel Sadlek  
9′ Raf Van de Riet  
9′ Gabriel Sadlek  
10′ B. Van den Boogaard  
11′ Marvin Nunnendorf  
14′ Nicolas Verkooijen  
15′ Berkay Karaca  
15′ Berkay Karaca  
16′ Lutz Breuers  
16′ Raf Van de Riet  
16:15 – 16:31
Poule B
AFC Ajax 2 – 0 KRC Genk
 
4′ D. O’Neil  
12′ Saber Gharafi  
13′ Don-Angelo Konadu  
13′ Mex Winters  
 
Zondag 13 januari 2019
 
09:00 – 09:16
Poule A
Chelsea FC 1 – 2 Regioteam
 
3′ Chinonso Chibueze  
15′ Thijs Boskamp  
16′ Shaimo Hooi  
09:17 – 09:33
Poule B
PSV Eindhoven 3 – 3 FC Groningen
 
4′ Eus Waayers  
8′ Roy Leicester  
11′ Domaro Deenen  
12′ Raf Van de Riet  
15′ Raf Van de Riet  
15′ B. Van den Boogaard  
16′ Y. Holder  
09:34 – 09:50
Poule A
AZ Alkmaar 0 – 4 FC Bayern Munchen
 
1′ Louis Richter  
3′ Pascal Metzelaar  
10′ Adin Licina  
15′ Robert Ramsak  
16′ Maximilian Hennig  
09:51 – 10:07
Poule B
KRC Genk 8 – 1 Manchester City
 
2′ Kenan Haroun  
4′ Kenan Haroun  
5′ Arda Kalemkus  
6′ Lucas Mbamba  
9′ Roman Egan Riley  
9′ G. Nkeng Metouké  
12′ Arda Kalemkus  
13′ Mamadi Diawara  
14′ Mamadi Diawara  
10:08 – 10:24
Poule A
Fortaleza EC 1 – 1 Feyenoord
 
6′ J. Silva  
11′ Furkan Ulutas  
10:25 – 10:41
Poule B
FC Schalke 04 0 – 4 AFC Ajax
 
7′ Don-Angelo Konadu  
8′ Luc Van der Graaf  
9′ Joey De Ruijter  
12′ Don-Angelo Konadu  
13′ Santiago Grootfaam  
16′ Giandro Sambo  
10:50 – 11:06
Kwart finale 1
Fortaleza EC 1 – 1 FC Groningen (*)
 
4′ Roy Leicester  
6′ O. Araujo  
15′ Y. Holder  
  Y. Holder  
  Ruan Batista  
  Mark Hoekstra  
  O. Araujo  
  Sven Bouland  
  J. Silva  
  Clayton Bonevacia  
  L. Walraven  
  Finn Van Dijk  
  Pedro Ytalo  
11:07 – 11:23
Kwart finale 2
KRC Genk 3 – 2 Feyenoord
 
6′ Josue Kongolo  
7′ Josue Kongolo  
8′ Zino Sneijer  
10′ Josue Kongolo  
11′ Brooklyn Minnaar  
11:24 – 11:40
Kwart finale 3
(*) FC Bayern Munchen 3 – 3 FC Schalke 04
 
2′ Maximilian Hennig  
3′ Gabriel Sadlek  
4′ Robert Ramsak  
5′ Louis Richter  
5′ Berkay Karaca  
11′ Marvin Nunnendorf  
12′ Marvin Nunnendorf  
13′ Max Mergner  
16′ Gabriel Sadlek  
  Assan Ouedraogo  
  Adin Licina  
  Gabriel Sadlek  
  Louis Richter  
  T. Anubodem  
  Jannis Bärtl  
  Berkay Karaca  
  Mudaser Sadat  
11:41 – 11:57
Kwart finale 4
AFC Ajax 4 – 1 AZ Alkmaar
 
7′ Luc Van der Graaf  
9′ Ryan Van de Pavert  
11′ Ewout Moester  
15′ D. Van der Klaauw  
16′ Ewout Moester  
11:58 – 12:14
Troost 1
Regioteam 6 – 1 Manchester City
 
4′ Roman Egan Riley  
5′ Shaimo Hooi  
7′ Shaimo Hooi  
7′ Shaimo Hooi  
7′ Jurgen Läkamp  
8′ Roan Smit  
11′ Thijs Boskamp  
16′ Roan Smit  
12:15 – 12:31
Troost 2
PSV Eindhoven 1 – 5 Chelsea FC
 
3′ Thijs Jansen  
3′ Tyrique George  
4′ Kamarni Ryan  
5′ Michael Golding  
7′ Kamarni Ryan  
8′ Wessel Kuhn  
10′ Chinonso Chibueze  
15′ Thijs Jansen  
12:32 – 12:48
Plaats 5-6-7-8 a
Fortaleza EC 6 – 3 FC Schalke 04
 
1′ L. Walraven  
1′ L. Walraven  
2′ Cankoray Mutlu  
4′ J. Silva  
5′ Assan Ouedraogo  
6′ T. Anubodem  
7′ L. Walraven  
8′ Ruan Batista  
11′ Pedro Ytalo  
12:49 – 13:05
Plaats 5-6-7-8 b
Feyenoord 1 – 3 AZ Alkmaar
 
4′ Julian Oerip  
8′ Eigen doelpunt  
10′ Melle Roede  
11′ I. Da Silva Mendes  
13:14 – 13:36
Halve finale 1
(*) FC Groningen 1 – 1 AFC Ajax
 
11′ Jari Kolthof  
12′ Jari Kolthof  
20′ Don-Angelo Konadu  
20′ Y. Holder  
  Don-Angelo Konadu  
  Jari Kolthof  
  Ewout Moester  
  Sven Bouland  
  D. O’Neil  
  Clayton Bonevacia  
  Luc Van der Graaf  
  Mark Hoekstra  
  Tommy Setford  
13:37 – 13:57
Halve finale 2
KRC Genk 1 – 3 FC Bayern Munchen
 
4′ Adin Licina  
10′ Robert Ramsak  
15′ Arda Kalemkus  
17′ Paul Ole Scholl  
18′ Josue Kongolo  
13:58 – 14:14
Plaats 7-8
(*) FC Schalke 04 2 – 2 Feyenoord
 
5′ Marvin Nunnendorf  
8′ T. Anubodem  
9′ I. Da Silva Mendes  
12′ Furkan Ulutas  
15′ Zino Sneijer  
15′ Cankoray Mutlu  
  Zino Sneijer  
  Assan Ouedraogo  
  Furkan Ulutas  
  Gabriel Sadlek  
  Ilaijh De Ruijter  
  Marvin Nunnendorf  
  Avery Appiah  
  T. Anubodem  
  Boaz Kroll  
  Lutz Breuers  
14:15 – 14:31
Plaats 5-6
Fortaleza EC 1 – 2 AZ Alkmaar
 
6′ Jeroen Bromet  
8′ O. Araujo  
14′ Rafie Benzine  
14:32 – 14:52
Plaats 3-4
AFC Ajax 2 – 4 KRC Genk
 
6′ Josue Kongolo  
9′ Giandro Sambo  
10′ Ewout Moester  
13′ Mamadi Diawara  
14′ Mamadi Diawara  
17′ Saber Gharafi  
19′ Ewout Moester  
15:10 – 15:34
Plaats 1-2
FC Groningen 2 – 3 FC Bayern Munchen
 
2′ Adin Licina  
2′ Mark Hoekstra  
9′ Victor Knecht  
10′ Jannik Joas  
11′ Mudaser Sadat  
18′ Y. Holder  
19′ Victor Knecht