13 januari 2018

Livescore

Tijdens het toernooi worden alle wedstrijdstatistieken live bijgehouden. Op deze pagina kunt u terecht voor de real-time wedstrijdinformatie en statistieken. Zo kunt u de teams ook van afstand op de voet volgen. Ook streamen wij regelmatig wedstrijden live via onze Facebook-pagina!

Klik hier om direct naar de huidige wedstrijd te gaan.

De live poule-standen en statistieken zijn hier te vinden.

Zaterdag 11 januari 2020
09:00 – 09:16
Poule A
Regioteam
1 – 2
FC Bayern Munchen

3′
Tim Seibold
 
10′
J. Van der Giessen
 
14′
Jurgen Läkamp
 
16′
Jussef Nasrawe
 

09:17 – 09:33
Poule A
PSV Eindhoven
3 – 1
Chelsea FC

2′
Benjamin Khaderi
 
6′
Benjamin Khaderi
 
9′
Dovydas Sasnauskas
 
11′
Isaï Middag
 

09:34 – 09:50
Poule A
KRC Genk
7 – 0
Feyenoord

2′
Lino Decresson
 
3′
Lino Decresson
 
4′
Lino Decresson
 
6′
B. Rayen Manguelle
 
6′
Melvyn Dapa
 
7′
Achilles Stevens
 
16′
Lino Decresson
 

09:51 – 10:07
Poule A
Chelsea FC
1 – 0
Regioteam

15′
J. Sesay
 
16′
Frankie Runham
 

10:08 – 10:24
Poule A
KRC Genk
3 – 4
FC Bayern Munchen

2′
Tim Seibold
 
4′
Salvatore Cavaleri
 
5′
B. Rayen Manguelle
 
10′
Tim Binder
 
11′
Ilyas Bouazzaoui
 
13′
Manu Mocsnik
 
14′
Lino Decresson
 
16′
Tim Seibold
 

10:25 – 10:41
Poule A
Feyenoord
4 – 2
PSV Eindhoven

4′
Thijs Kraaieveld
 
8′
Isaï Middag
 
9′
Thijs Kraaieveld
 
12′
Gino Verhulst
 
13′
Oier Zon
 
13′
C. Van Eldik
 
16′
Jaden De Guzman
 

10:42 – 10:58
Poule A
Chelsea FC
1 – 0
FC Bayern Munchen

12′
P. Fearon
 

10:59 – 11:15
Poule A
KRC Genk
3 – 1
PSV Eindhoven

5′
Lino Decresson
 
11′
Sami Bouhoudane
 
12′
Sami Bouhoudane
 
13′
Manu Mocsnik
 
13′
Rens Boon
 
14′
Melvyn Dapa
 

11:16 – 11:32
Poule A
Regioteam
1 – 1
Feyenoord

1′
Jesse Basfielt
 
13′
Leon Hesling
 

11:33 – 11:49
Poule A
Chelsea FC
3 – 2
KRC Genk

2′
Lino Decresson
 
7′
J. Sesay
 
8′
J. Sesay
 
10′
P. Fearon
 
15′
Lino Decresson
 

11:50 – 12:06
Poule A
FC Bayern Munchen
2 – 0
Feyenoord

3′
Simon Zöls
 
8′
Tim Binder
 
12′
Lucas Gardenier
 

12:07 – 12:23
Poule A
PSV Eindhoven
9 – 0
Regioteam

1′
Isaï Middag
 
5′
P. Van der Beek
 
7′
Gino Verhulst
 
8′
Boet Mulders
 
9′
Benjamin Khaderi
 
11′
Sami Bouhoudane
 
12′
Sami Bouhoudane
 
13′
Rens Boon
 
14′
Boet Mulders
 

13:00 – 13:16
Poule B
Arsenal
0 – 3
Fortaleza EC

3′
Luiz Neto
 
7′
Rian Maranguape
 
11′
Luiz Neto
 

13:17 – 13:33
Poule B
Valencia CF
4 – 2
FC Groningen

1′
Jack Stenstrom
 
3′
Lukas Nieuwenhuis
 
4′
A. Llobregat
 
4′
Jack Stenstrom
 
14′
Yenio Holder
 
16′
David Otorbi
 

13:34 – 13:50
Poule B
Sparta Rotterdam
2 – 4
AFC Ajax

3′
Jinairo Johnson
 
4′
Brent Leerdam
 
5′
Luca Messori
 
11′
Tom De Vries
 
12′
Noa El Hamdaoui
 
16′
Jinairo Johnson
 

13:51 – 14:07
Poule B
FC Groningen
4 – 2
Arsenal

5′
Yenio Holder
 
6′
Yenio Holder
 
6′
Thomas Van Noort
 
11′
Cory Adjetey-Brew
 
13′
Ademide Akarakiri
 
15′
Yenio Holder
 

14:08 – 14:24
Poule B
Sparta Rotterdam
2 – 5
Fortaleza EC

1′
Rian Maranguape
 
2′
Noa El Hamdaoui
 
3′
Rian Maranguape
 
7′
Luiz Neto
 
8′
Vítor Leal
 
11′
J. Fortes Rocha
 
15′
Edson Luiz
 
16′
Leshano Simons
 

14:25 – 14:41
Poule B
AFC Ajax
4 – 3
Valencia CF

1′
Tom De Vries
 
4′
David Otorbi
 
5′
Nacho Lopez
 
6′
Jinairo Johnson
 
7′
Kevin Dasi
 
9′
Luca Messori
 
10′
Rick Luijer
 
15′
D. López
 
16′
Rick Luijer
 

14:50 – 15:06
Poule B
FC Groningen
0 – 3
Fortaleza EC

4′
Vítor Leal
 
8′
Luiz Neto
 
9′
Luiz Neto
 
16′
Mats Hoorndijk
 

15:07 – 15:23
Poule B
Sparta Rotterdam
2 – 2
Valencia CF

1′
D. López
 
4′
D. López
 
4′
J. Fortes Rocha
 
6′
J. Fortes Rocha
 
8′
Leshano Simons
 
9′
Raul Candel
 
14′
Nacho Lopez
 

15:24 – 15:40
Poule B
Arsenal
0 – 5
AFC Ajax

1′
Nick De Koning
 
3′
Ihab Guermat
 
3′
Cory Adjetey-Brew
 
7′
Nick De Koning
 
8′
Ademide Akarakiri
 
8′
Nick De Koning
 
9′
M. IJsselstein
 
10′
Nick De Koning
 
12′
Luca Messori
 

15:41 – 15:57
Poule B
FC Groningen
0 – 5
Sparta Rotterdam

5′
Y. Jaber el Meftahi
 
5′
Noah Sandvliet
 
10′
Viggo Guit
 
12′
K. Da Silva Baretto
 
13′
K. Da Silva Baretto
 

15:58 – 16:14
Poule B
Fortaleza EC
0 – 0
AFC Ajax

3′
Caio Wesley
 

16:15 – 16:31
Poule B
Valencia CF
2 – 1
Arsenal

2′
Nacho Lopez
 
4′
J. Sonnie-Lambie
 
5′
A. Llobregat
 
5′
Nacho Lopez
 
15′
Kevin Dasi
 
16′
Raul Candel
 
16′
Cory Adjetey-Brew
 
16′
A. Llobregat
 

Zondag 12 januari 2020
09:00 – 09:16
Poule A
Feyenoord
2 – 2
Chelsea FC

2′
Thijs Kraaieveld
 
10′
Shaeed Olagunju
 
11′
Dovydas Sasnauskas
 
13′
Rayan Boulahrouz
 
14′
P. Fearon
 

09:17 – 09:33
Poule B
AFC Ajax
7 – 0
FC Groningen

1′
Nick De Koning
 
4′
Ihab Guermat
 
6′
M. IJsselstein
 
7′
Nick De Koning
 
10′
Ihab Guermat
 
11′
Rick Luijer
 
16′
Jinairo Johnson
 

09:34 – 09:50
Poule A
FC Bayern Munchen
2 – 3
PSV Eindhoven

2′
Magnus Dalpiaz
 
7′
Magnus Dalpiaz
 
7′
Yalen Meulendijks
 
10′
Sami Bouhoudane
 
11′
Sami Bouhoudane
 
12′
Yalen Meulendijks
 

09:51 – 10:07
Poule B
Fortaleza EC
1 – 0
Valencia CF

5′
Jack Stenstrom
 
6′
Rian Maranguape
 
8′
Luiz Neto
 
8′
Kevin Dasi
 
9′
Rian Maranguape
 

10:08 – 10:24
Poule A
Regioteam
1 – 3
KRC Genk

3′
Lino Decresson
 
5′
Lino Decresson
 
10′
Achilles Stevens
 
11′
Manu Mocsnik
 
15′
J. Van der Giessen
 

10:25 – 10:41
Poule B
Arsenal
1 – 7
Sparta Rotterdam

2′
J. Fortes Rocha
 
7′
J. Fortes Rocha
 
8′
J. Fortes Rocha
 
8′
K. Da Silva Baretto
 
9′
Y. Jaber el Meftahi
 
10′
Ifeoluwa Ibrahim
 
11′
Justice Esser
 
16′
Noah Sandvliet
 
16′
Noa El Hamdaoui
 

10:50 – 11:06
Kwart finale 1
(*) KRC Genk
2 – 2
Sparta Rotterdam

2′
J. Fortes Rocha
 
4′
B. Rayen Manguelle
 
5′
Lino Decresson
 
8′
Noa El Hamdaoui
 
10′
Lino Decresson
 
11′
K. Da Silva Baretto
 
12′
Manu Mocsnik
 
 
Manu Mocsnik
 
 
Y. Jaber el Meftahi
 
 
Lino Decresson
 
 
J. Fortes Rocha
 
 
B. Rayen Manguelle
 
 
Noa El Hamdaoui
 
 
Yonni La Barbera
 
 
Justice Esser
 
 
J. Masanka Bungi
 
 
Viggo Guit
 

11:07 – 11:23
Kwart finale 2
Fortaleza EC
2 – 1
PSV Eindhoven

2′
Vítor Leal
 
7′
Benjamin Khaderi
 
9′
Edson Luiz
 

11:24 – 11:40
Kwart finale 3
Chelsea FC
4 – 1
Valencia CF

3′
P. Fearon
 
5′
Dantay Robinson
 
8′
J. Sesay
 
11′
Sol Gordon
 
15′
Lewis Hillary
 
16′
Raul Candel
 

11:41 – 11:57
Kwart finale 4
AFC Ajax
6 – 1
FC Bayern Munchen

3′
Nick De Koning
 
4′
Magnus Dalpiaz
 
6′
Lucas Jetten
 
6′
Jinairo Johnson
 
7′
Luk Hohmann
 
8′
Jinairo Johnson
 
11′
Luca Messori
 
13′
M. IJsselstein
 
16′
Nick De Koning
 

11:58 – 12:14
Troost 1
Regioteam
1 – 1
Arsenal (*)

2′
Leon Hesling
 
3′
Archie Shepherd
 
4′
Sil Brandsma
 
6′
Roan Smit
 
14′
J. Van der Giessen
 
 
Rik Grootendorst
 
 
Ifeoluwa Ibrahim
 
 
Roan Smit
 
 
Cory Adjetey-Brew
 
 
Thijs Roels
 
 
J. Sonnie-Lambie
 

12:15 – 12:31
Troost 2
FC Groningen
2 – 3
Feyenoord

3′
Oier Zon
 
3′
Yenio Holder
 
6′
Lukas Nieuwenhuis
 
8′
C. Van Eldik
 
10′
C. Van Eldik
 
11′
Tijm Wessels
 
14′
Thijs Kraaieveld
 

12:32 – 12:48
Plaats 5-6-7-8 a
Sparta Rotterdam
1 – 2
Valencia CF

1′
Kevin Dasi
 
9′
David Otorbi
 
10′
Viggo Guit
 

12:49 – 13:05
Plaats 5-6-7-8 b
PSV Eindhoven
2 – 1
FC Bayern Munchen

2′
Magnus Dalpiaz
 
7′
Raf Vullers
 
9′
Raf Vullers
 
15′
Tim Binder
 

13:14 – 13:36
Halve finale 1
KRC Genk
6 – 3
AFC Ajax

5′
Nick De Koning
 
7′
Lino Decresson
 
10′
B. Rayen Manguelle
 
10′
Achilles Stevens
 
12′
Achilles Stevens
 
12′
Jinairo Johnson
 
16′
Lino Decresson
 
16′
Lino Decresson
 
17′
Alpha Amadou Barry
 
22′
Ihab Guermat
 

13:37 – 13:57
Halve finale 2
Fortaleza EC
1 – 2
Chelsea FC

2′
Shaeed Olagunju
 
4′
Rian Maranguape
 
8′
Shaeed Olagunju
 
9′
Vítor Leal
 
19′
Dantay Robinson
 

13:58 – 14:14
Plaats 7-8
Sparta Rotterdam
4 – 5
FC Bayern Munchen

2′
Y. Jaber el Meftahi
 
6′
J. Fortes Rocha
 
8′
Y. Jaber el Meftahi
 
8′
Magnus Dalpiaz
 
8′
Luk Hohmann
 
12′
Salvatore Cavaleri
 
13′
Simon Zöls
 
14′
Salvatore Cavaleri
 
14′
Noa El Hamdaoui
 

14:15 – 14:31
Plaats 5-6
Valencia CF
0 – 4
PSV Eindhoven

1′
Benjamin Khaderi
 
6′
P. Van der Beek
 
11′
Nacho Lopez
 
14′
Sami Bouhoudane
 
16′
Sami Bouhoudane
 

14:32 – 14:52
Plaats 3-4
AFC Ajax
3 – 1
Fortaleza EC

7′
Eigen doelpunt
 
8′
M. IJsselstein
 
18′
Luca Messori
 
18′
Lucas Jetten
 
19′
Edson Luiz
 
20′
Luca Messori
 
20′
Jinairo Johnson
 

15:10 – 15:34
Plaats 1-2
KRC Genk
4 – 2
Chelsea FC

1′
Dovydas Sasnauskas
 
8′
Lino Decresson
 
10′
Achilles Stevens
 
15′
J. Masanka Bungi
 
16′
Dantay Robinson
 
23′
B. Rayen Manguelle
 
24′
Achilles Stevens